Bulgarian Elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Power of Monsters І Season

4 posters

Харесва ли ви

Power of Monsters І Season I_vote_lcap71%Power of Monsters І Season I_vote_rcap 71% [ 5 ]
Power of Monsters І Season I_vote_lcap29%Power of Monsters І Season I_vote_rcap 29% [ 2 ]
Общо гласове : 7


Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Power of Monsters І Season Empty Power of Monsters І Season Сря Сеп 12, 2007 5:16 pm

Dark_Mage

Dark_Mage
Admin

Епизод 1


Години след като Юги победил древния фараон. Се радвал на много слава, защото бил краля на игрите, докато един ден не срещнал един старец, който носел 2 торби и се спънал в един камък .Но Юги понеже бил добър по душа решил да му помогне и вдигнал торбите тогава стареца се изправил го бутнал. Момчето паднало. Стареца си взел торбите и избягал, но в бързината изпуснал нещо.
Юги го видял, го взел и казал:
-Не съм виждал такова нещо прилича на малко кръгло камъче, тъмно-лилаво на цвят и надписи с древни букви върху него.
Юги станал и си тръгнал към вкъщи за да пита дядо си дали знае какво е това.
Когато го видял дядото на краля на игрите казал:
-Нямам представа какво е това, когато бях в древен Египет имаше една плоча на която бяха нарисувани 6 подобни неща, но не можах да разбера какво пише, тъй-като този надпис не е като онзи върху другите плочи.
Юги се учудил и се качил в стаята си оставил кръглото камъче на бюрото след няколко минути забелязал, че нещо там свети.Отворил кутията с картите си и видял, че Dark Magician и камъчето светят.
Юги започнал да се чуди какво е това и в същност какъв е онзи старец който изпусна камъчето
След като Юги взел пак камъчето Dark Magician спрял да свети. После изтичал да се види с приятелите си и да има разкаже за странното нещо. Както се разхождали и обсъждали всичко станало мрачно.Появил се само един силует които казал:
-Върни ми силата върху всички чудовища.
После всичко станало нормално. Юги решил да се прибере за да пита дядо си дали знае нещо и за това, видял че има гости.
-Здравейте п-р Хокинс-казал Юги-и на теб Ребека.Защо сте тук, какво се случило?
Тогава професора отговорил, че не могат да отидат никъде, защото там където живеят в момента се случват странни явления .За един ден е имало наводнение, суша и ветрове с огромна скорост които сa разрошили къщата им.
Тогава Юги попитал:
-Професоре знаете ли нещо за това камъче?
-Когато бях в Египет видях древна плоча, която беше скрита на нея имаше 6 подобни камъчета, но не успях да я разчета цялата.Разбрах само, че тези камъни контролират някаква сила, сила способна да разруши целия свят.
Юги си помислил:Кой беше онзи старец и дали искаше да разруши света?


Епизод 2


На следващия ден Юги и приятелите му отишли към Кайба корп, за да питам Кайба дали знае нещо за тези камъчета.Влезли в сградата
-Кой търсите – казал охраната.
-Кайба – отговорил Юги.
-Съжалявам но не мога да ви пусна.
Тогава се появил Мокуба и казал на охраната да ги пусне и те влезли.Отишли при Кайба и му разказали всичко което знаят.
-Нищо не знам за тях – отговорил Кайба.
-Лъжещ – отвърнал Джой.
-Млъквай куче.
-Кайба моля те ако знаеш нещо кажи ни го кажи, защото има човек, който иска да унищожи света.-казал Юги
-Вече ви казах нищо не знам, а сега си тръгвайте.
-Добре.
И те си тръгнали на изхода на сградата отново всичко потънало в тъмнина.Появил се същия старец.
-Предизвиквам те на дуел – казал той.
-Ти ли си този, който иска да завладее или разруши света – отвърнал Юги
-Да искам да го разруша и да възродя древния свят.
-Но защо ти е този камък който носиш с теб
-Ще разбереш, ако се дуелираме
-Да започваме
Двамата започнали.Теглили карти и Юги изтеглил корибо и черния магьосник, но те светели тогава стареца казал:
-Виждам че притежаваш черният камък
-Какво е това
-Това е сила която отключва специални ефекти на съответните чудовища
-Но какви са тези способности той дали ги знае ако е така. Аз започвам пръв слагам едно чудовище в защитен режим и две карти с лице на долу.
-Добре активирам Dark Hole и моята магическа карта Umi и чудовище с лице на долу
-Аз слагам Celtic Guardian и те атакуам
-Ти задейства моята карта Cyber Jar .Сега ще теглим по 5 карти и всички чудовища с ниво 4 или по-малко ги слагаме на полето.
Двамата теглили по 5 карти
„Но каква е тази карта”-помислил си Юги – „Прилича на камъчето което намерих
какво ли прави”



Последната промяна е направена от на Съб Сеп 15, 2007 7:13 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

http://psc-bg.eu

2Power of Monsters І Season Empty Re: Power of Monsters І Season Сря Сеп 12, 2007 6:25 pm

jojo09

jojo09
Потребител
Потребител

бива си го,но защо си направил 2 теми.ще изтрия едната

http://naruto-arena.com

3Power of Monsters І Season Empty Re: Power of Monsters І Season Чет Сеп 13, 2007 2:04 pm

Cyber stinka

Cyber stinka
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

jojo09 написа:бива си го,но защо си направил 2 теми.ще изтрия едната
я недей да праиш глупости....напраили са те админ,но това не значи да си търсиш разни неща по форума и да ги триеш...

4Power of Monsters І Season Empty Re: Power of Monsters І Season Чет Сеп 13, 2007 3:41 pm

jojo09

jojo09
Потребител
Потребител

rey4o написа:
jojo09 написа:бива си го,но защо си направил 2 теми.ще изтрия едната
я недей да праиш глупости....напраили са те админ,но това не значи да си търсиш разни неща по форума и да ги триеш...
имаше 2 еднакви теми.защо да стоят и двете.

http://naruto-arena.com

5Power of Monsters І Season Empty Re: Power of Monsters І Season Съб Сеп 15, 2007 7:14 am

Dark_Mage

Dark_Mage
Admin

Епизод 2


На следващия ден Юги и приятелите му отишли към Кайба корп, за да питам Кайба дали знае нещо за тези камъчета.Влезли в сградата
-Кой търсите – казал охраната.
-Кайба – отговорил Юги.
-Съжалявам но не мога да ви пусна.
Тогава се появил Мокуба и казал на охраната да ги пусне и те влезли.Отишли при Кайба и му разказали всичко което знаят.
-Нищо не знам за тях – отговорил Кайба.
-Лъжещ – отвърнал Джой.
-Млъквай куче.
-Кайба моля те ако знаеш нещо кажи ни го кажи, защото има човек, който иска да унищожи света.-казал Юги
-Вече ви казах нищо не знам, а сега си тръгвайте.
-Добре.
И те си тръгнали на изхода на сградата отново всичко потънало в тъмнина.Появил се същия старец.
-Предизвиквам те на дуел – казал той.
-Ти ли си този, който иска да завладее или разруши света – отвърнал Юги
-Да искам да го разруша и да възродя древния свят.
-Но защо ти е този камък който носиш с теб
-Ще разбереш, ако се дуелираме
-Да започваме
Двамата започнали.Теглили карти и Юги изтеглил корибо и черния магьосник, но те светели тогава стареца казал:
-Виждам че притежаваш черният камък
-Какво е това
-Това е сила която отключва специални ефекти на съответните чудовища
-Но какви са тези способности той дали ги знае ако е така. Аз започвам пръв слагам едно чудовище в защитен режим и две карти с лице на долу.
-Добре активирам Dark Hole и моята магическа карта Umi и чудовище с лице на долу
-Аз слагам Celtic Guardian и те атакуам
-Ти задейства моята карта Cyber Jar .Сега ще теглим по 5 карти и всички чудовища с ниво 4 или по-малко ги слагаме на полето.
Двамата теглили по 5 карти
„Но каква е тази карта”-помислил си Юги – „Прилича на камъчето което намерих
какво ли прави”

http://psc-bg.eu

6Power of Monsters І Season Empty Re: Power of Monsters І Season Пон Дек 21, 2009 7:51 pm

Evil xD^^

Evil xD^^
Югиохолик
Югиохолик

искам да кажа че тов а е доста интересно но и кратко

http://marvelbg-forum.vampire-legend.com/forum.htm

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Xyz Monsters

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите