Bulgarian Elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Crow95's GFX study

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Crow95's GFX study Empty Crow95's GFX study Съб Апр 24, 2010 3:13 pm

Crow95

Crow95
Психопат с клавиатура
Психопат с клавиатура

Тук ще поствам мой опити с GFX и ще помоля да давате мнения за всеки нов и с какво е по-добър/по-лош от миналия И да ми давате съвети ^^
Ето първия банер:

Crow95's GFX study ScreenHunter_01Apr241801

2Crow95's GFX study Empty Re: Crow95's GFX study Съб Апр 24, 2010 3:30 pm

.PaKaTaBs.

.PaKaTaBs.
Югиохолик
Югиохолик

кефи ма но нещо му липсва

3Crow95's GFX study Empty Re: Crow95's GFX study Съб Апр 24, 2010 3:36 pm

Mirorin

Mirorin
Новак
Новак

Можело е да направиш малко по-ярки цветовете. Под текста това размазаното не знам какво трябва да е, но без него щеше да е по-добре според мен. Текстът не го криви толкова дрyг път, че само разваля добрия вид. На следващия пробвай да дyблираш слоя с рендъра 2-3 пъти, след което започваш от най-долния със smudge tool-a да ги размразваш, като размазваш всеки следващ по-малко, а най-горният не го пипаш или най-много ако има някаква светлинка там леко да мацнеш xD. После ги правиш един по един да изгледат все едно се сливат с C4D-то (не е най-добрата ми работа, но го има това дет писах до сега да се вижда по-ясно или поне така мисля xD Click me. Най-отгоре може да направиш един слой, който да намацаш с някакъв цвят, за да стане на места сливането м/y рендъра и c4d-то по-добро, а и от дрyга страна да изпъкнат някои цветове. Постарах се, но може и да не съм обяснил добре ^^". Не съм добър в обясненията, но все пак =) GL =P

4Crow95's GFX study Empty Re: Crow95's GFX study Съб Апр 24, 2010 4:12 pm

Crow95

Crow95
Психопат с клавиатура
Психопат с клавиатура

Благодаря мн ми помогна ^^ Ще го пробвам в следващия

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите