You are not connected. Please login or register

!!! Гледайте HQ Субнати Епизоди в YouTube !!!

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

lia

Ляга и става с форума
Ляга и става с форума
Вече можете да гледате HQ епизоди на анимето с HQ субтитри. За истинските любители на японската версия на анимето, това ще бъде истинска "наслада" за сетивата Laughing колкото и странно да ви звучи.

Качеството е наистина добро за DVD рипове качени в YouTube, а субтитрите са великолепни - добре четими и достатъчно верни и близки до оригиналния японски дублаж. Razz

Разбира се екипът който ги прави са в процес на качване на всички епизоди за които досега са направили субтитри, но техният канал в YouTube се ъпдейтва редовно. Wink

Тук можете да гледате епизодите - https://www.youtube.com/user/GoldenUmi2

GoldenUmi е ръководителят на екипа, който прави субтитрите и е също член на Janime форума. Wink Което безпрецедентно означава че можете да очаквате само хубави и качествени неща свързани с анимето. Smile

Неговият екип ще прави субтитри за всичките три поредици на анимето, така че очаквайте да видите такива и за GX и 5D'S след като DM е готова. Cool

Приятно гледане. Wink

Последната промяна е направена от lia на Вто Апр 27, 2010 12:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Вижте профила на потребителя

Nedvedd

Властелинът на форумите
Властелинът на форумите
Само превключи на български език, имам предвид заглавието, български форум сме все пак.

По темата - ще ги гледам епизодите Smile

ACHIEVEMENTS:
-=- BCII - second place -=-
-=- BCI - third place -=-
-=- Brain Control - second place -=-
-=- Stress Test - first place -=-
-=- Destiny's Legacy - first place -=-
-=- YT LIVE Tourny winner x3 -=-
-=- Shoga's Tourny - first place (out of 16 duelists) -=-
-=- Leader of the Scourge -=-
-=- Creator and Leader of GA -=-
-=- KC LIVE Tourny winner x4 -=-

"Поражение не съществува, докато човек не се признае за победен!"

Control must be maintained. There must always be a Lich King. - Terenas Menethil II
Вижте профила на потребителя http://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

lia

Ляга и става с форума
Ляга и става с форума
Nedvedd написа:Само превключи на български език, имам предвид заглавието, български форум сме все пак.

От толкова писане в Janime придобих някои навици да пиша на английски. Laughing Как и да е, речено сторено. Wink Заглавието сега трябва да е ОК. Razz

Enigma_m7

Bulgarian Elite
Bulgarian Elite
Благодаря, Лиа Smile Изключително полезно,най вече за снимков материал Smile

lia

Ляга и става с форума
Ляга и става с форума
Е, ако правиш Merged Images както правя аз с проекта който започнах в Janime, това качество не е достатъчно, но затова си имам HQ RAW епизоди на компа заедно със субтитрите на GoldenUmi. Wink
Радвам се все пак, че темата е полезна. Smile

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]