Bulgarian Elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Валън

+6
Man.United
lia
BiliSama
Tifon
Fr0z3n
Enigma_m7
10 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Валън Empty Валън Вто Дек 18, 2007 10:00 pm

Enigma_m7

Enigma_m7
Bulgarian Elite
Bulgarian Elite

Валън
Валън Doma-ep152-13-learatJounos

|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Биография

|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|

Име: Валън
Японско име: Varon
Пол: Мъж
Ръст: 170cm
Тегло: --
Години: --
Коса: Кафява
Очи: Сини
Статус: Приятел на Юги.Бивш член на организацията Дуум
Цел: Да победи Джоуи в дуел,за да предпази Маи
Любима карта: Full Armor Graviation

|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Описание

|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|

Като дете,Валън попада в затвор за малолетни пристъпници.Там става все по-боен,а омразата му става неодържима.Години наред той е преместван от затвор на затвор.Последно е преместен на затвор-остров,където затворниците трябва единствено да се дуелират.Дуел на живот и смърт.Валън се доказва пред Дарц.От този миг той е под закрилата на Дарц и организацията му Дуум.Тестето на Валън е изградено предимно от карти - брони.Те му осигуряват бърза и мощна атака,както и нужната защита.

|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Тесте

|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|

Валън Monstershj1
- Active Guard
- Advanced Shield
- Big Bang Blow
- Black Hole Shield
- Burning Kunckle
- Buster Kunckle
- Buster Pyle
- Doublecross Armor
- Jet Gun Terret
- Over Boost
- Psychic Armor Head
- Trap Buster


Валън Spellcardgm3
- Armor Gravitation
- Data Brain
- Full Armor Gravitation
- Phoenix Gravitation
- My Body as a Shield
- The Seal of Orichalcos


Валън Trapcardsep9
- Breaking Fist
- Magnet Armor


|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Галерия

|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---||---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|


Валън Doma-ep146-12-VaronsВалън Doma-ep148-36s
Валън Doma-ep148-35sВалън Doma-ep152-15s
Валън Doma-ep152-20sВалън Doma-ep154-06s
Валън Doma-ep-153-14sВалън Doma-ep-153-32s
Валън Doma-ep-153-42sВалън Doma-ep-153-61s
Валън Doma-ep-153-90s



Последната промяна е направена от DOOM на Вто Авг 04, 2009 5:34 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

2Валън Empty Re: Валън Сря Дек 19, 2007 6:56 pm

Fr0z3n

Fr0z3n
Новак
Новак

Хахаха , гаси срабака е тоя Laughing Как го опляска само Кайба... Laughing Напрао го изяде

3Валън Empty Re: Валън Вто Апр 29, 2008 7:18 pm

Tifon

Tifon
Новак
Новак

Мисля че той най- ме кефи. Е тукощо излгедах четвъртия сезон. Незнам, може още някой друг да ми хареса.

http://www.vbox7.com/panda/view:krizli

4Валън Empty Re: Валън Съб Авг 23, 2008 6:08 pm

BiliSama

BiliSama
Новак
Новак

Ми ко да кажа акцента му на английското аудио много кефи ама той иначе не ме кефи много много

5Валън Empty Re: Валън Сря Авг 27, 2008 12:42 pm

lia

lia
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

той принципно се казва Варон, но Валън е по-благозвучно! Laughing
странен акцент има и той харесва Май! Laughing
с Джоуи ще се изтрепят за нея! Laughing няма лошо! кефи ме само различния му начин на дуелиране иначе нища друго! Wink

6Валън Empty Re: Валън Съб Авг 01, 2009 9:27 am

Man.United

Man.United
Потребител
Потребител

Много хубав дек има иначе не ми харесва като цяло :@: Laughing

7Валън Empty Re: Валън Съб Авг 01, 2009 12:36 pm

Scarlet Wein

Scarlet Wein
Югиохолик
Югиохолик

Супер дек.Бързо се справи с Дюк и Ребека, именно за да трупа точки пред Май.

8Валън Empty Re: Валън Съб Авг 01, 2009 1:28 pm

Yusei

Yusei
Новак
Новак

Валън е един от героите които най ме кефят

9Валън Empty Re: Валън Пет Авг 28, 2009 10:25 am

Angel of the dead

Angel of the dead
Новак
Новак

И на мен Валън много ме кефи и като дуелист и като човек и като стретек как само си е подбрал картите не мога да го отреча че има мозък в главата си и че доста смел и безресъден. Той по някакъв начин много ми напомня на Джоуи тия двамата биха били страхотни братя но ще се изпокарат коя да спечели Май. Валън постъпва доста умно като бавно но славно печелеше доревието на Май ипо този начин имаше точки пред Джоуи. Той и Ма й доста се сприятелиха и той многакватно я е измиквал от доста тежки положения като напримеркагато тя игра с пичата на духовете когато се биеше срещу джоуи той извади великия дракон и той ще се да я победи н валън се намеси и я спаси това показва че наистина много държи на нея и че има н якакви чувства към нея но той накрая си призна през Джоуи че не може да семери с н его и той дасе грижи оттук нататък за Май.

10Валън Empty Re: Валън Сря Дек 30, 2009 8:12 pm

Evil xD^^

Evil xD^^
Югиохолик
Югиохолик

Този ми е един от любимите. Пада си по Май и е главен враг на Джоуи. Картите му а яки а дуела срещу Джоуи е супер

http://marvelbg-forum.vampire-legend.com/forum.htm

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите