Bulgarian Elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Кисара - Героите на Египет

+4
MUFC
Scarlet Wein
lia
Enigma_m7
8 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Кисара - Героите на Египет Empty Кисара - Героите на Египет Нед Дек 23, 2007 5:40 pm

Enigma_m7

Enigma_m7
Bulgarian Elite
Bulgarian Elite

Кисара
Кисара - Героите на Египет Kisara


Име: Кисара
На английски: Kisara
Години: 19
Височина: --- cm
Тегло: -- kg.
Коса: Бяла - синя
Очи: Сини
Статус: Синеокия Бял Дракон
Цел: Да спасява Кайба при всякакви случаи
Любимо чудовище: Синеокия Бял Дракон
Английско озвучаване: --------------
Японско озвучаване: Рие Накагава



Кисара - Героите на Египет Kisara2


///История\\\


На пръв поглед безобидна,но в душата и се крие много голяма сила.Сила на Дракон.През целия си живот е била малтретирана,като проклятие за силата,която притежава.Като малка,Кисара била спасена от едно момче на име Сето.Тя му се отблагодарява,като прогонва бандата нападнала го и подпалила селото му.Оттогава душите им са свързани,като нейният мощен дух се появява,само когато Сето е в опасност.Духът на Синеок бял дракон!



Последната промяна е направена от DOOM на Съб Авг 15, 2009 9:26 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

lia

lia
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

любовната и история с Кайба е впечатляваща! Laughing
чак човек да не повярва! Laughing

Scarlet Wein

Scarlet Wein
Югиохолик
Югиохолик

lia написа:любовната и история с Кайба е впечатляваща! Laughing
чак човек да не повярва! Laughing
Тук става дума за един малко по-различен човек от Кайба, той сам каза, че не вярва това да е той.

MUFC

MUFC
Yu-Gi Nerd
Yu-Gi Nerd

Външния вед често пъти лъже,отвън изглежда невинна и нежна,но тя крие много могъщо сила

Scarlet Wein

Scarlet Wein
Югиохолик
Югиохолик

MUFC написа:Външния вед често пъти лъже отвън изглежда невинна и нежна,но тя крие много могъщо сила
Тя в действителност е невинна и нежна и има могъща сила, която използва за да спасява Сето.

Enigma_m7

Enigma_m7
Bulgarian Elite
Bulgarian Elite

Кисара - Героите на Египет Kisara3Кисара - Героите на Египет Kisara4

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

Angel of the dead

Angel of the dead
Новак
Новак

Вижте сега Кайба колкото и да не вярва че е бил служител н а фараона преди 5000 години ф акт е че е бил. Първо ако твърденията м у са верни а те не са как ще може да чете египетски йероглифи как може да получи видения където държи мъртвата Кисара и как имам такава силна връзка със своите синиоки бели дракони единственият отговор е че той има древно минало и е съществувал и тогава. Много съжалявам че КИсара умря по такъв нелеп начин жертвайки се за Сето защото ако не беше застанала пред него баща му щеше да го убие. Кисара не е заслужила омразата и пренебрежението с който хората са се отнасяли с нея тя е толкова добра мила и крехка но явно хората са се бо яви от нейните могъщи сили. Тя успява да промени сето и неговото мислене но баща му ебил твърдо с това да изгарат чудовищата от сърцата на хората и да накарат да се бият. И забележете тя не изп олзва своята сила когато и скимне а само кога Сето е в беда. Жалко че умря защото тъкмо Сето се беше превързал и влюбил нея както и тя в него . Тя му помогна да махне от неговото съзнание пръсъщието на баща му пазителят на окото иму каже че вечно ще бди върху него също както и махад е казал на фараона. Така че има достатъчно доказателства че Кайба е живял и тогава.

8Кисара - Героите на Египет Empty Re: Кисара - Героите на Египет Сря Сеп 02, 2009 10:10 pm

CreepyDoll

CreepyDoll
Yu-Gi Nerd
Yu-Gi Nerd

Голяма сладурана е

http://vbox7.com/user:gothic_gaara

Evil xD^^

Evil xD^^
Югиохолик
Югиохолик

Синеокия е една от любимите ми карти. Щом той е в нея значи ме кефи. Иначе много лошо са се държали с нея. АЗ щях да се държа с нея добре за да не ме нападне и да ме изпепели с бяла светкавица. Кисара - Героите на Египет 699834

http://marvelbg-forum.vampire-legend.com/forum.htm

10Кисара - Героите на Египет Empty Re: Кисара - Героите на Египет Вто Май 11, 2010 8:47 am

tedito_sweet_27

tedito_sweet_27
Новак
Новак

много си подхождат със Кайба

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите