Bulgarian Elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

YT vs YFF [YT won]

+13
Light_Noah
Yuki Yaguro
devida
Crow95
Evil xD^^
Vaseka
.PaKaTaBs.
Martinch
Atticus The Evil
The Blue Flame
Nedvedd
SYLAR
Enigma_m7
17 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

1YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty YT vs YFF [YT won] Чет Апр 08, 2010 6:06 pm

Enigma_m7

Enigma_m7
Bulgarian Elite
Bulgarian Elite

First topic message reminder :

Втората ни дуелна битка извън форума е близо до началото си.Другия български фен Ю-Ги-О фен форум се съгласи да се проведе такава битка.Формата на битката още не е съгласуван,както и основните правила.Пускам темата да видя колко от вас искат да участват.

Време е да покажем малко груба сила Razz

Мач 2/3
Вграден банлист на KCVDS
Бан тестета:
Exodia (повярвайте с новите карти Exodia става FTK и изобщо не е забавно)
Stun (тестета направени с цел противника ти да не може да атакува/бан по същата причина.Не е забавно)
Burn (Тестета,които са изградени за вземане на постоянен ефект демидж на опонента.Също безинтересно.)

Без смяна на тестетата.Сайд е позволен!

DOOM [Enigma_m7] vs Zane Truesdale = 2:0 Enigma won!
Crow95 vs RockmanBG
Flame vs Nightmare
Atticus the Evil vs DarkVisitor = 2:1 Atticus the Evil won!
nedvedd vs Booble
Sylar vs Stify = 2:1 SYLAR won!


1.DOOM a.k.a. Enigma_m7
2.Atticus the Evil
3.Crow95
4.SYLAR
5.nedvedd
6.Flame

Subs
1.Green_Hum@n
2.Mirorin
3.Martinch
4.PaKaTaBs a.k.a. pavelchoto



Последната промяна е направена от Enigma_m7 на Вто Сеп 11, 2012 7:58 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

26YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Нед Апр 25, 2010 8:29 am

Crow95

Crow95
Психопат с клавиатура
Психопат с клавиатура

Дайте да играем вече...

Моето предложение:

Crow95/DOOM/Nedvedd/SyrusTruesdale12/naruto3/martinch

subs: са Ra - Sylur / LightRuler / mulnqta (ако е активен)

27YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Нед Май 02, 2010 12:14 pm

Enigma_m7

Enigma_m7
Bulgarian Elite
Bulgarian Elite

1.DOOM
2.Atticus the Evil
3.Crow95
4.SYLAR
5.nedvedd
6.Flame

Subs
1.Green_Hum@n
2.Mirorin
3.Martinch


Ето и мачовете:
DOOM [me] vs Zane Truesdale
Crow95 vs RockmanBG
Flame vs Bobibob4ov
Atticus the Evil vs DarkVisitor
nedvedd vs Booble
Sylar vs Stify


Може да играете от утре! Успех на всички.Пожелавам ви една забавна и честна битка.

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

28YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Пон Май 03, 2010 7:58 am

DarkVisitor

DarkVisitor
Новак
Новак

Atticus да ми пише на скайп zero-_-gravity

29YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Пон Май 03, 2010 9:10 am

SYLAR

SYLAR
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

SYLAR vs stify 2:1 Smile

30YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Пон Май 03, 2010 11:20 am

Stify

Stify
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

SYLAR написа:SYLAR vs stify 2:1 Smile

Мда , добър дуел беше

31YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Пон Май 03, 2010 5:12 pm

Crow95

Crow95
Психопат с клавиатура
Психопат с клавиатура

Rockman да ме намери на скайп gefri13 Че мойта програма е леко натоварена да се разберем ^^

32YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Пон Май 03, 2010 5:51 pm

The Blue Flame

The Blue Flame
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

а моя опонент да ми намери на скайп Ivelin_mz

33YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Сря Май 05, 2010 10:53 am

Stify

Stify
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

[b]На мястото на bobibob4ov който се отказва, ще видим скоро да намерим заместник

извинявам се за объркването



Последната промяна е направена от Stify на Сря Май 05, 2010 6:17 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

34YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Сря Май 05, 2010 5:55 pm

DarkVisitor

DarkVisitor
Новак
Новак

Честито!!! Атикъс ме би с 2-1.Страхотни дуели

35YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Сря Май 05, 2010 6:12 pm

Atticus The Evil

Atticus The Evil
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

Супер дуели. Нека дам малко повече инфо :
Първи дуел -
Начално предимство за противника ми, но след загуба на Hand Control от негова страна и Zero + ??? Synchro = Предимство за мен и GG

Втори дуел -
Противника ми имаше карта дето Special Summon карти от RFG, срещу половината жизнени и GG.

Трети дуел -
МАМА МИА Zombie FTW! DAD + Red Dragon Archfiend + Brionac + PSZ = OTK = GG

Заключение : ZOMBIE FTW

36YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 8:44 am

Enigma_m7

Enigma_m7
Bulgarian Elite
Bulgarian Elite

DOOM 2-0 Zane Truesdale
Станаха наистина много,ама много забавни дуелчета Smile И в двата имаше големи обрати,в крайна сметка полето се изчистваше Smile Втория заварши много брутално.Все пак любимата ми карта CAIUS FTW!!!

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

37YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 9:02 am

Nedvedd

Nedvedd
Властелинът на форумите
Властелинът на форумите

Аз пък не мога да си открия моят опонент - Boobler, даже още не ми е приел пълномощното в skype!

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

38YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 10:23 am

Stify

Stify
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

Неа.. биете служебно ! Нема кой да води моя отбор, половината се отказаха , другите не искат да ги замесват, щото се чустват обидени абе..

39YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 10:27 am

Enigma_m7

Enigma_m7
Bulgarian Elite
Bulgarian Elite

обидени?! нещо от нас ли? нашите момчета,които играха до сега,до колкото знам са доста спотсменски настроени.И SYLAR и Atticus.Имаме някои по-агресивни,но те или не участват или още не са играли Smile А и доколкото разбрах,най-добрия ви Рокмен още не е изиграл дуела си.Може да обърнете всичко Wink


btw:// аз съм ви обещал една битка след време на JTP.Няма да се отметна,но няма да е и скоро,понеже ще ни трябва малко време Smile

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

40YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 10:37 am

Stify

Stify
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

Не, проблема не е в вас..обидени са тези които не ги взехме в първия отбор и сега не искат да заменят никой.. Рок няма достатъчно време, дори и да играе, това ще се проточи доста.

41YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 11:14 am

Nedvedd

Nedvedd
Властелинът на форумите
Властелинът на форумите

Какво е това, на човек му се дава шанс, а той се отказва!?!
Това само в България може да се случи, да си предаде отбора, само защото не е успял да се вмести първия път, нали затова има резерви.
Животът не може винаги да е хубав и да те избират винаги!!!

Stify, на твое място бих наказал тези, които не искат да играят за форума ви!

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

42YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 11:43 am

Stify

Stify
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

Аз опитах да навия няколко човека, но не пожелаха.. говорете с Зейн, той е капитана на отбора, аз имам и доста други проблеми в момента

43YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 3:23 pm

Atticus The Evil

Atticus The Evil
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

Много жалко, резултатите показват, че имаше много интересни битки, но уви.
Силно се надявам, че ще си спретнем пак една битчица някой ден Wink

44YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 3:50 pm

Stify

Stify
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ! ^^ Просто трябва да намерим по-сериозни играчи.. Smile
Резултата е 1:0 за вас..

45YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Съб Май 08, 2010 4:48 pm

Crow95

Crow95
Психопат с клавиатура
Психопат с клавиатура

Ще помоля Rock за извинение но тази седмица ми се наложи да отсаствам и нямах време дори да се обадя... Надявам се да играем с него дори и да не е за битката Smile[b]

46YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Сря Авг 18, 2010 6:38 pm

Stify

Stify
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

re-match преди да сме почнали даскало? Cool

47YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Чет Авг 19, 2010 9:34 am

Martinch

Martinch
Yu-Gi Nerd
Yu-Gi Nerd

Аз съм съгласен. Smile

48YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Чет Авг 19, 2010 10:41 am

Yusei Fudo

Yusei Fudo
Психопат с клавиатура
Психопат с клавиатура

На халата не му се занимава Laughing

http://anime-bg.top-forum.net

49YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Чет Авг 19, 2010 10:48 am

HatakeKakashi

HatakeKakashi
Ляга и става с форума
Ляга и става с форума

Кой пък е казал че той ще участва :D (базик) :D

50YT vs YFF [YT won] - Page 2 Empty Re: YT vs YFF [YT won] Чет Авг 19, 2010 11:16 am

Nedvedd

Nedvedd
Властелинът на форумите
Властелинът на форумите

Спрете с това кой е съгласен, кой не е, кой ще участва и кой няма, просто искам да знам от Stify дали сме официално предизвикани от YFF?

https://yugioh-tournamentsbg.1fr1.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите